Bianca Beauchamp - Królowa Fetyszu

01.07.2012

Bianca "Stéphanie" Beauchamp urodziła się 14. października 1977 r. w Montrealu. Jej ojciec jest Franko-Kanadyjczykiem, natomiast matka Włoszką. Biance nadano imię po Biance Jagger.

Mając 18 lat, spotkała studenta fotografii Martina Perreault i zaczęła dla niego pozować. W międzyczasie studiowała francuską literaturę i pedagogikę w Cequepie. Bianca rozpoczęła staż nauczycielski w swojej byłej szkole wyższej, jednak z kontrowersyjnych powodów musiała go zakończyć. Jeden z nauczycieli znalazł jej stronę internetową i w konsekwencji Beauchamp została zmuszona do zamknięcia serwisu na czas odbywania stażu. Bianca wprawdzie zamknęła tymczasowo serwis, jednak następnie ponownie go otworzyła, co w rezultacie spowodowało opuszczenie szkoły na rzecz poświęcenia się karierze modelki.

Beauchamp poddała się dwóm zabiegom powiększenia piersi w celu zwiększenia rozmiaru biustu do 32DD. Modelka odrzuca krytykę implantów, uznając ją za obłudną.

Beauchamp odnosiła sukcesy w branży modelek preferujących lateks i fetysz, pojawiając się na okładkach wielu magazynów. Bianca była również redaktorem jednej kolumny w magazynie Bizarre, a w styczniu 2007 roku została pierwszą modelką, która wystąpiła sześciokrotnie na okładce tego czasopisma. Jej zdjęcia ukazały się również w kilku specjalnych wydaniach Playboya oraz na okładce książki "Bielizna damska" wydawanej również przez Playboya. We współpracy z producentem gier komputerowych "Ritual Entertainment" Beauchamp użyczyła swojego wizerunku postaci z gry komputerowej SiN Episodes - Elexis Sinclaire.

Tyle mówi na temat Bianki Wikipedia. Resztę niech dopowiedzą zdjęcia.. 

Film

Komentarze

Brak komentarzy
Twój może być pierwszy !

Nick

Zmień nick

Treść:


Click to reload image